10 czerwca – 17 czerwca 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś X Niedziela zwykła; kolekta przeznaczona jest na Wydział Teologiczny UŚ, natomiast przed kościołem członkowie parafialnego Caritas zbierają ofiary na pomoc najuboższym parafianom. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O g. 16.30 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

‣ W środę przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezb. i dK. W tym dniu o g. 20.00 zapraszamy na Mszę Św. do MB Fatimskiej oraz nabożeństwo fatimskie. Prośby i podziękowania do Matki Bożej, oraz zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

‣ W tym tygodniu przypada III-ci piątek miesiąca. O g. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. oraz nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Również w piątek o g. 17.00 w kościele odbędzie się nauka przed chrztem.

‣ W sobotę ( 16 czerwca) odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych parafian. Będą to ostatnie odwiedziny przed wakacjami. Zapisy przyjmowane są w Kancelarii do czwartku.

‣ W przyszłą niedzielę kolekta specjalna przeznaczona będzie na zapłacenie rachunku za 2 miesiące za gaz i za energię elektryczną wysokości 6.500 zł. Msza Św. o g. 13.00 połączona będzie z udzielaniem sakramentu Chrztu Św. oraz błogosławieństwem rocznych dzieci.

‣ Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 23- 25 czerwca. Koszt 150 zł. Szczegółowe informacje u ks. Andrzeja. Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane są w Kancelarii do 15 czerwca (podajemy pesel, adres i nr telefonu). Przyjmowane są też zapisy na wyjazd autokarowy na Jasną Górę, który odbędzie się 25 czerwca. Przy zapisie podajemy adres, pesel, numer telefonu oraz wpłacamy 30 zł. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych.

‣ Wspólnota oazy dorosłych organizuje dzisiaj kiermasz ciast przed kościołem po każdej Mszy Św.. Serdecznie zapraszamy. Wszystkie zebrane pieniądze będą przeznaczone na dofinansowanie letnich rekolekcji.

‣ Po raz kolejny prosimy o składanie ofiar za zamówioną intencję mszalną najpóźniej 2 tygodnie przed terminem Mszy Św.

‣ W sobotę 16 czerwca, w naszym mieście odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie Mszą Św. o g.12.00 w Sanktuarium św. Józefa w Rudzie. Więcej informacji na plakacie i ulotkach.

‣ Wraz z parafią św. Katarzyny z Tarnowskich Gór–Lasowic organizujemy pielgrzymkę do Włoch w dniach od 24 września do 5 października br.. Informacje w gablotce i w Kancelarii.

Kategorie: Ogłoszenia