19 sierpnia – 26 sierpnia 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś Uroczystość NMP Częstochowskiej; kolekta specjalna przeznaczona jest na zapłacenie rachunków za energię oraz konserwację konstrukcji stalowej i modernizację dzwonnicy (pozostało ok. 6.000 zł do zapłacenia). Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O g. 16.30 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

‣ Wspomnienia tego tygodnia: – poniedziałek św. Moniki, wtorek św. Augustyna, środa wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

‣ W sobotę o g. 8.00 Msza Św. w int. Róż Różańcowych. Również w sobotę o g. 11.00 zapraszamy chętnych na spotkanie „Bożych Nutek”.

‣ W przyszłą niedzielę gościć będziemy Misjonarzy Oblatów z Bodzanowa, którzy rozprowadzać będą kalendarze misyjne (kalendarze będą już dostępne w sobotę po wieczornej Mszy Św.). Słowo Boże wygłosi o.Jerzy Bzdyl. Tego dnia kolekta przeznaczona będzie na potrzeby archidiecezji, a przed kościołem członkowie parafialnego Caritas zbierać będą ofiary na pomoc najuboższym parafianom.

‣ Również w niedzielę (2 września) w kościele Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach odbędzie się Dzień Skupienia dla Narzeczonych. Rozpoczęcie o g. 14.00.

‣ W zakrystii są do odebrania deklaracje dla kandydatów do bierzmowania (klasa 8 SP i 3 gimnazjum).

Kategorie: Ogłoszenia