2 Września – 9 Września 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś XXIII Niedziela zwykła; o g. 16.30 zapraszamy

W poniedziałek (10 września) odbędzie się pierwsza katecheza dla dzieci przygotowujących się do Wczesnej Komunii Św.. O g. 16.00 katecheza dla dzieci 5-letnich, a o g. 16.30 dla dzieci 6-letnich.

‣ W środę przypada Uroczystość NMP Piekarskiej, gł. patronki archidiecezji.

‣ W czwartek o g. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. oraz nabożeństwo do MB Fatimskiej. W zakrystii przyjmowane są zalecki za zmarłych oraz prośby i podziękowania do Matki Bożej.

‣ W piątek obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia o g. 17.00 w salkach odbędzie się nauka przed chrztem

‣ W sobotę Wspomnienie NMP Bolesnej; o g. 7.30 zapraszamy na różaniec misyjny.

‣ Również w sobotę (15 września) zapraszamy kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców na Mszę Św. o g. 9.00. O g. 8.45 będzie okazja do spowiedzi. W zakrystii są jeszcze do odebrania deklaracje dla kandydatów (klasa 8 SP i 3 gimnazjum).

‣ W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Kolekta przeznaczona będzie na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. O g. 9.30 Msza Św. w int. działkowców ROD „Tulipan”. Msza Św. o g. 13.00 połączona będzie z udzielaniem sakramentu Chrztu Św. i błogosławieństwem rocznych dzieci.

‣ W niedzielę 16.09. w g. 9.00 – 13.00 Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi organizuje w naszej parafii akcję krwiodawstwa.

‣ Do 14 września trwa głosowanie w/s budżetu obywatelskiego. Można głosować w Urzędzie Miasta oraz wszystkich bibliotekach w mieście (w tym w naszej przy ul. Grzegorzka). Szczegóły znajdują się na plakatach w gablotce

‣ 15 września na Placu Jana Pawła II w Nowym Bytomiu pod hasłem „Napełnieni Duchem Świętym” odbędzie się koncert muzyki chrześcijańskiej (w drugą rocznicę Światowych Dni Młodzieży). Wystąpią m.in. „Boże Nutki” z naszej parafii. Więcej informacji na plakacie.

Kategorie: Ogłoszenia