2 Września – 9 Września 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś XXII Niedziela zwykła. Serdecznie witamy Misjonarzy Oblatów z Bodzanowa, którzy rozprowadzają dziś kalendarze misyjne. Słowo Boże wygłosi o.Jerzy Bzdyl. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji, natomiast przed kościołem członkowie parafialnego Caritas zbierają ofiary na pomoc najuboższym parafianom. Za wszystkie złożone ofiary składa-my serdeczne „Bóg zapłać”. O g. 16.30 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

‣ Rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Z tej okazji w poniedziałek o g. 8.00 zapraszamy uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 oraz młodzież klas 3 Gimnazjum na Mszę Św. w ich intencji.

‣ Od poniedziałku Kancelaria czynna będzie jak przed wakacjami.

‣ W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek o g. 8.00 Msza Św. w int. kapłanów, a o g. 17.00 modlitwa różańcowa o nowe powołania kapłańskie. Również w czwartek o g. 16.00 zapraszamy dzieci na Mszę Św. szkolną. Szczególnie zapraszamy dzieci klas I z tornistrami, które zostaną poświęcone. Spowiedź od g. 15.30. W piątek o g. 8.00 Msza Św. w int. seniorów, a o g. 18.00 do NSPJ w int. czcicieli i dzieci wczesno komunijnych. Po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 21.00. W sobotę obchodzimy Święto Narodzenia NMP; o g. 7.30 zapraszamy na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

‣ Również w sobotę (8 września) odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych parafian. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku w Kancelarii.

‣ Spotkanie ministrantów w sobotę o g. 9.00 w salkach w kościele. W szczególny sposób zapraszamy do grona ministranckiego chłopców po I Komunii Św.. Także w sobotę, o g. 10.00 spotkanie Dzieci Maryi.

‣ W przyszłą niedzielę Msza Św. o g. 9.30 w int. Ruchu Światło-Życie na rozpoczęcie roku formacyjnego.

‣ W zakrystii są do odebrania deklaracje dla kandydatów do bierzmowania (klasa 8 SP i 3 gimnazjum).

‣ Pierwsza katecheza dla dzieci przygotowujących się do Wczesnej Komunii Św. będzie w poniedziałek 10 września. O g. 16.00 katecheza dla dzieci 5-letnich, a o g. 16.30 dla dzieci 6-letnich.

Kategorie: Ogłoszenia