22 kwietnia – 29 kwietnia 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza, która jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Przed kościołem członkowie parafialnego Caritas zbierają ofiary na pomoc najuboższym parafianom. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O g. 16.30 zapraszamy  na Nieszpory niedzielne.

‣  W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, bpa i męcz., głównego patrona Polski.

‣  W środę przypada święto św. Marka, ewangelisty. Tego dnia modlimy się o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.

‣  W czwartek o g. 18.45 w salkach odbędzie się katecheza dla dorosłych.

‣  W piątek – 27 kwietnia – zapraszamy młodzież z rocznika 2001, która była we Wczesnej Komunii Świętej w roku 2008, na Mszę Św. z ok. 10 rocznicy. Zapraszamy także ich rodziców.

‣  W sobotę (28 kwietnia) odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych parafian. Zapisy przyjmowane są w Kancelarii do czwartku.

‣  W przyszłą niedzielę kolekta specjalna przeznaczona będzie na zapłacenie rachunków za dwa miesiące za gaz oraz energię elektryczną na łączną kwotę 21.000 zł. W czasie Mszy Św. o g.11.00 dzieci przystąpią do Wczesnej Komunii Świętej.

‣  W dniach 31 maja – 3 czerwca br. organizowana jest pielgrzymka do Sanktuariów m.in. w Kaliszu, Toruniu i Bydgoszczy. Szczegółowy plan znajduje się w gablotce i na stronie internetowej. Dodatkowe informacje u organizatora – p. Henryka Malotty. Zapisy z podaniem PESEL-u, adresu,  nr telefonu i odpłatnością 400zł w Kancelarii do 11.05.

 

Zdjęcia z Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek dostępne są tutaj; DROGA KRZYŻOWA 
Scenariusz wykonał An. Jakub Niedziela

Kategorie: Ogłoszenia