22 lipca – 29 lipca 2018

Opublikowane przez admin w dniu

  • Dziś XVI Niedziela zwykła; kolekta specjalna przeznaczona jest na zapłacenie rachunków za energię oraz konserwację konstrukcji stalowej i modernizację dzwonnicy ( około 10.000 zł.). Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O g. 16.30 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

  • W poniedziałek przypada Święto św. Brygidy (patronki Europy), we wtorek wspomnienie św. Kingi, w środę Święto św. Jakuba, apostoła, a w czwartek wspominamy świętych Joachima i Annę, rodziców NMP.

  • W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, patrona kierowców, w przyszłą sobotę po Mszy Św. wieczornej oraz w niedzielę po wszystkich Mszach Św. święcone będą pojazdy. Jak co roku towarzyszy temu akcja 1 gr za 1 km – Ofiaruj 1 grosz za 1 kilometr na środki transportu dla misjonarzy jako Twoje podziękowanie za szczęśliwe podróże. Święcenie pojazdów odbędzie się przy wyjazdach z parkingów oraz przy ul. Górnośląskiej.

  • Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Kancelaria czynna jest tylko we wtorek, czwartek i piątek. Godziny bez zmian.

  • Wraz z parafią św. Katarzyny z Tarnowskich Gór–Lasowic organizujemy pielgrzymkę do Włoch w dniach od 24 września do 5 października br.. Informacje w gablotce i w Kancelarii. Zapisy (adres, pesel) wraz z wpłatą I raty ( 950 zł ) przyjmowane są do końca lipca w Kancelarii.

Kategorie: Ogłoszenia