25 lutego – 4 marca 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś II Niedziela Wielkiego Postu Dzisiejsza kolekta specjalna  przeznaczona jest na opłacenie rachunków za gaz (za 2 m-ce) i energię elektryczną: 16.800 zł.  Natomiast przed kościołem członkowie Grupy Misyjnej zbierają ofiary na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Fundusz ten pomaga polskim misjonarzom w realizacji projektów misyjnych. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O g. 16.15 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

‣ W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.  W czwartek o g. 8.00 Msza Św. w int. kapłanów, a o g. 16.00 Msza Św. szkolna na którą zapraszamy wszystkie dzieci. Spowiedź dla dzieci od g. 15.30. O g. 17.00 modlitwa różańcowa o nowe powołania kapłańskie.  W piątek o g. 8.00 Msza Św. w int. seniorów. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej. W Kancelarii oraz zakrystii przyjmowane są zalecki za zmarłych, w intencji których będziemy modlić się w czasie nabożeństwa. Również w piątek o g. 18.00 Msza Św. do NSPJ w int. czcicieli oraz dzieci wczesno komunijnych. Po tej Mszy Św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do g. 21.00. W sobotę o g. 7.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, a o g. 8.00 Msza Św. w int. Róż Różańcowych. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na Mszę Św. o g. 9.00.

‣ Przypominamy, że spowiedź święta rozpoczyna się pół godziny przed nabożeństwami i Mszami Świętymi. W czasie celebracji nie spowiadamy. W każdą sobotę o g.17.15 jest w naszym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

‣ W przyszłą niedzielę przed kościołem członkowie parafialnego CARITAS zbierać będą ofiary na obiady szkolne dla dzieci oraz pomoc świąteczną dla najuboższych parafian.

‣ Również w niedzielę (4 marca) w kościele Trójcy Przenajświętszej w Kochłowicach odbędzie się Dzień Skupienia   dla Narzeczonych. Rozpoczęcie o g. 14.00.

‣ W Kancelarii przyjmowane są już intencje mszalne na rok 2019.

‣ W przedsionku kościoła są do nabycia „Paschaliki” rozprowadzane  w ramach akcji  – Wielkanocne Dzieło Caritas. Ofiara minimalna 6 zł.

‣ Green Office Ecologic wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc  Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W naszej parafii sprzęt można składać 3, 5 oraz 6 marca do g. 14.00 przy bramie wjazdowej w okolicach śmietnika. Więcej informacji na plakacie i ulotkach.

Kategorie: Ogłoszenia