4 marca – 11 marca 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś III Niedziela Wielkiego Postu; przed kościołem członkowie parafialnego CARITAS zbierają ofiary na pomoc świąteczną dla najuboższych parafian. O g. 16.15 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

‣ Spotkanie Grupy Misyjnej odbędzie się 7 marca po Mszy Św. wieczornej.

‣ W piątek o g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi  Krzyżowej. W Kancelarii oraz zakrystii przyjmowane są zalecki za zmarłych, w intencji których będziemy modlić się w czasie nabożeństwa.

‣ Przypominamy, że spowiedź święta rozpoczyna się pół godziny przed nabożeństwami i Mszami Świętymi. W czasie celebracji nie spowiadamy. W każdą sobotę o g.17.15 jest w naszym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

‣ W sobotę o g. 7.30 zapraszamy na różaniec misyjny.

‣ Za tydzień IV Niedziela Wielkiego Postu zwana Niedzielą  Radości (Laetare). Tego dnia Słowo Boże wygłosi ks. proboszcz Grzegorz Węglorz, który zbierze również kolektę na budowę kościoła MB Fatimskiej w Katowicach – Piotrowicach. O g. 9.30 Msza Św. w int. Rodzin Domowego Kościoła.

‣ Dzisiaj po każdej Mszy Świętej młodzież oazowa organizuje kiermasz, na którym można nabyć między innymi kartki i ozdoby świąteczne, książki dla dorosłych oraz młodzieży, a także kolorowanki dla najmłodszych. Cały dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie letnich rekolekcji. Zapraszamy także młodzież naszej parafii na spotkania formacyjne, więcej informacji na plakatach oraz ulotkach, które można nabyć  przy wyjściu z kościoła.

‣ W Kancelarii przyjmowane są już intencje mszalne na rok 2019.

‣ Odwiedziny chorych będą 24 marca.

‣ W przedsionku kościoła są do nabycia „Paschaliki”  rozprowadzane w ramach akcji – Wielkanocne Dzieło Caritas. Ofiara minimalna  6 zł .

‣ Green Office Ecologic wraz z Papieskim Stowarzyszeniem Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W naszej parafii sprzęt można składać 5 oraz 6 marca do g. 14.00 przy bramie wjazdowej w okolicach śmietnika. Więcej informacji na plakacie i ulotkach.

 

Kategorie: Ogłoszenia