6 maja – 13 maja 2018

Opublikowane przez admin w dniu

‣ Dziś VI Niedziela Wielkanocna; kolekta przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach, natomiast przed kościołem członkowie parafialnego CARITAS zbierają ofiary na pomoc najuboższym parafianom. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. O g.16.30 zapraszamy na Nabożeństwo majowe.

‣ W tygodniu zapraszamy na Nabożeństwo majowe o g. 17.30. Przypominamy, że w czasie nabożeństwa nie spowiadamy. Okazja do spowiedzi będzie pół godziny przed majowym.

‣ W poniedziałek o g. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. dzieci, które rok temu przystąpiły do I Komunii Świętej. Zapraszamy także ich rodziców.

‣ W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje, tzw. Dni Krzyżowe.

‣ We wtorek przypada Uroczystość św. Stanisława, bpa i męcz., gł. patrona Polski.

‣ W czwartek po Mszy Św. wieczornej w salkach odbędzie się katecheza dla dorosłych.

‣ W piątek 11 maja parafie dekanatu kochłowickiego pielgrzymują do Sanktuarium MB z Lourdes w Kochłowicach. Piesza pielgrzymka z naszej parafii wyruszy o g. 16.30. Tego dnia nie będzie Nabożeństwa majowego.

‣ Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

‣ W sobotę o g. 7.30 zapraszamy na różaniec misyjny.

‣ W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu gościć będziemy ks. Mateusza Grzonkę z parafii NSPJ w Bykowinie, który wygłosi Słowo Boże oraz zbierze kolektę na budowę tamtejszej kaplicy cmentarnej. Msza Św. o g. 9.30 w int. Rodzin Domowego Kościoła, natomiast podczas Mszy Św. o g.11.00 dzieci, które dwa lata temu przystąpiły do Wczesnej Komunii Św., odnowią przyrzeczenia Chrztu Św. Również w niedzielę o g. 17.00 zapraszamy na Mszę Św. do MB Fatimskiej, a po Mszy Św. na Nabożeństwo fatimskie.

‣ W dniach 31 maja – 3 czerwca br. organizowana jest pielgrzymka do Sanktuariów m.in. w Kaliszu, Toruniu i Bydgoszczy. Szczegółowy plan znajduje się w gablotce i na stronie internetowej. Dodatkowe informacje u organizatora – p. Henryka Malotty. Zapisy z podaniem PESEL-u, adresu, nr telefonu i odpłatnością 400zł w Kancelarii do 11.05.

‣ Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 23- 25 czerwca. Koszt 150 zł. Szczegółowe informacje u ks. Andrzeja. Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane są w Kancelarii do 15 czerwca (podajemy pesel, adres i nr telefonu).

Kategorie: Ogłoszenia