8 kwietnia – 15 kwietnia 2018

Opublikowane przez admin w dniu

;Dziś II Niedziela Wielkanocna, oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu; rozpoczynamy także Tydzień Miłosierdzia. W naszej parafii obchodzimy II Odpust. Serdecznie witamy o.Jarosława Wachowskiego OMI, który głosi nam dziś Słowo Boże. Kolekta przeznaczona jest na Caritas archidiecezji. O g. 16.30 zapraszamy na Nieszpory odpustowe.

‣  W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu prosimy o pomoc w rozbiórce Bożego Grobu od g. 9.00.

‣ W czwartek o g. 18.45 w salkach odbędzie się katecheza dla dorosłych.

‣ W sobotę o g. 7.30 zapraszamy na różaniec misyjny, a o g.9.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na Mszę Św. w ich intencji.

‣;W przyszłą niedzielę o g. 9.30 Msza Św. w int. Rodzin Domowego Kościoła.

‣ Dziś przed kościołem Grupa misyjna przeprowadza zbiórkę w ramach inicjatywy Śląskie – Dzieciom z Aleppo. Jej celem jest zebranie środków na wybudowanie ośrodka rehabilitacji dla osieroconych dzieci w Aleppo w Syrii. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

‣ Na prośbę parafian likwidujemy możliwość parkowania przed głównym wejściem do kościoła. Natomiast zapraszamy na parking na miejscu byłej kaplicy oraz za probostwem przy garażach.

Kategorie: Ogłoszenia