IX BIEG PAPIESKI – Podsumowanie i Wyniki

Opublikowane przez admin w dniu

W tej edycji Biegu Papieskiego uczestniczyło aż 86 osób! Najmłodsi mogli uczestniczyć w biegu na 50 i 100 metrów, a dla starszych i wszystkich chętnych dzieci czekała 4 kilometrowa trasa.

Tegoroczny bieg był dla nas wyjątkowy, ponieważ udało nam się pobić dotychczasowy rekord liczby uczestników, utworzyć specjalne krótkodystansowe biegi dla najmłodszych, a tegoroczna pogoda również nam dopisała.

Bracia Nawrot podtrzymali tradycję biegu i po raz kolejny  stanęli na podium – pan Marek trzecie, a pan Paweł pierwsze miejsce. Drugie Miejsce zajął pan Adam Krawczyk.
W klasyfikacji kobiet pierwsze miejsce zajęła pani Monika Bogacz, drugie pani Agata Majchrzak, a trzecie pani Magdalena Krzon. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy ukończenia biegu, a w szczególności winszujemy naszym zwycięzcom!

Już teraz zachęcamy do udziału w przyszłym jubileuszowym “X Biegu Papieskim”! Nie zapomnijcie zaprosić swoich bliskich, znajomych do udziału w następnym roku!

Pełna fotorelacja w wykonaniu pana Adama Zaborskiego dostępna jest TUTAJ.

Wyniki dostępne są TUTAJ

Ten wpis otwiera pewien rozdział w istnieniu naszej strony parafialnej i od tego momentu na stronie będą się pojawiać wpisy “Z Życia Parafii”, które będą dokumentować – jak sama nazwa wskazuje, przeróżne wydarzenia, które będą się dziać w naszej wspólnocie.

Szczęść Boże,
Administrator, An. Damian Sowa